Skiepai - sąmoningas pasirinkimas

Tėvų ir net medikų tarpe kyla vis daugiau diskusijų apie skiepų pagrįstumą, ar tikrai verta skiepyti naujagimį, kūdikį? O gal tai tik gerai išplėtotas farmacinis verslas? Šios paskaitos metu sužinosite apie skiepus, apie jų reikšmę bei poveikį organizmui, kas nutinka, kai skiepytas vaikas ar suaugęs susiduria su ligos sukelėju, nuo kurio paskiepytas? Kodėl siūloma skiepytis - individualus ir visuomeninis motyvas...Nuo kokių ligų vertėtų skiepytis ir kada tą daryti, apie ligas, nuo kurių rekomenduojama skiepytis (tuberkuliozė, hepatitas B, kokliušas, difterija, stabligė, poliomelitas, Hemofilus inluensae sukeltos ligos, tymai, kiaulytė, raudoniukė). Valstybės nekompensuojamus skiepus nuo vėjaraupių, erkinio encefalito, gripo, rotaviruso, meningokokas, ŽVP sukeltų ligų.

Sužinosite apie vakcinų tipus (“gyvos” ir “negyvos”), priedus. Ligų ir pačių skiepų komplikacijų riziką, gydymo galimybės.

Ši paskaita turėtų padėti jums sąmoningai apsispręsti dėl skiepų būtinumo.

Mokymas trunka apie tris valandas su pertraukėle pailsėti. 

Dalyvio mokestis - 20 Eur. 
Konkrečią datą prašome pasirinkti iš tvarkaraščio.
Į mokymus galite registruotis užpildę registracijos formą arba elektroniniu paštu laima@sveikapradzia.lt 

Registracija mokymams

Visi straipsniai

Mes jau trise!

Vaikelio atėjimas į šeimą - didelis iššūkis. Jis pakeičia visų porų santykius. Deja, daugiau... plačiau >>

Nėštumo išbandymai - tikrieji ir primesti

Nėštumo išbandymai - tikrieji ir primestiApie neišvengiamus pokyčius, kai įsčios tampa naujos gyvybės namais: norą nusikratyti atsakomybės už besikeičiantį... plačiau >>

Neišnešioti naujagimiai

Neišnešioti naujagimiaiJei vaikelis gimė labai mažo svorio, t. y. mažiau nei 1500 g, jam sunku... plačiau >>