Žindymas

Žindymas

Neseniai atnaujinome paskaitą ir papildėme praktiniais užsiėmimais, kurių metu abu būsimi tėveliai turės galimybę išbandyti įvairias žindymo pozas, išmoks kaip atpažinti ar teisingai kūdikis apžioja krūtį sužinos daug svarbių sėkmingam žindymui praktinių dalykų.

Kūdikio žindymas. Krūtų problemos. Mamos mityba po gimdymo
Mokysitės taisyklingo žindymo, kuris padės kūdikiui gauti geriausią maistą, o jums jausti pasitenkinimą žindymo procesu. Sužinosite apie žindymo svarbą mezgantis ryšiui tarp kūdikio, mamos ir tėčio, taip pat kaip išvengti suskilusių spenelių, užsikimšusių latakų, pieno sąstovio, mastito, kaip padėti sau ir kūdikiui iškilus žindymo sunkumams. Išmoksite atpažinti, ar kūdikiui užtenka pieno, kaip suprasti jo verksmo, neramumo priežastis ir kaip jaustis pasitikinčiais savimi ir kūdikiu tėvais.
Pristatysime moksliniais tyrimais pagrįstą informaciją, ar galima žindyti kūdikį, jei jūs susirgote ir vartojate vaistus, kuo maitintis, kad kūdikiui patiktų kiekvienas pieno lašas, o jūs turėtumėte tą naudą, kurią jūsų kūnui teikia žindymas. Sužinosite, kodėl žindymas itin sumažina moters tykančių ligų (krūties, kiaušidžių vėžio, osteoporozės ir kt.) riziką, ir apie žindymo įtaką jūsų vaisingumui.

Motinos pieno gausinimo metodai
Sužinosite, ką daryti, jei jums sumažėjo pieno, o jūs norite ir toliau maitinti kūdikį pati, kad jis gautų geriausią maistą. Kaip atnaujinti pieno gamybą, jei dėl kažkokių priežasčių jūs jau visai nežindote kūdikio. Išmoksite naudoti alternatyvius maitinimo būdus (iš puodelio, švirkšto, maitinimo pagalbininko, buteliuko), stebėti svorio prieauglį, šlapinimąsi, atpažinti kūdikio sveikumo požymius.
Daug praktinių patarimų (pieno ištraukimas rankomis, žindymo pozų parinkimas ir kt).

Mokymas trunka apie tris valandas su poilsio pertraukėle.
Konkrečią datą prašome pasirinkti iš tvarkaraščio.
Į mokymus galite registruotis užpildę registracijos formą arba elektroniniu paštu laima@sveikapradzia.lt 

 

Registracija mokymams

Visi straipsniai

Moters kelionė į motinystę

Moters kelionė į motinystęKiekviena moteris, tapdama motina, išsirengia į dvasinę kelionę, kurios metu turi atlikti tam tikras užduotis,... plačiau >>

Gyvybės stebuklas

Švedų fotografas Lennartas Nilssonas sugebėjo nufotografuoti vaisių motinos įsčiose, taip pat... plačiau >>

Ar gimdymas ir žindymas susiję

Ar gimdymas ir žindymas susijęNeretai kalbame apie gimdymą ir žindymą kaip visiškai nesusijusius dalykus. Mąstome taip - pradžioje... plačiau >>