top of page

Kūdikių papildomas maitinimas ir ligos

Mokymas sudarytas iš dviejų dalių: I d. apie papildomą kūdikio maitinimą, II d. apie mažų vaikų ligos, traumos. Lektorė-doc.Eglė Markūnienė. Kaina žmogui 20 Eur.

Registration is Closed
See other events
Kūdikių papildomas maitinimas ir ligos
Kūdikių papildomas maitinimas ir ligos

Laikas ir vieta

2019-12-02 18:00

Vilnius

Apie kursus

I dalis:  Kūdikio papildomas maitinimas.

Sužinosite kada pradėti kūdikiui siūlyti kitą maistą, kaip jį paruošti, kad kiekvienas kąsnis būtų naudingas, kaip pradėti primaitinimą, kad šis procesas teiktų džiaugsmą visai šeimai. Mokysitės kurti įvairių patiekalų receptus savo mažyliui. Kalbėsime kada ir kaip geriausia atjunkyti vaiką nuo krūties, kad visada jaustumėtės suteikusi savo mažyliui geriausią pradžią ir užmezgusi stipriausią ryšį su juo.

II dalis: Mažų vaikų ligos, traumos ir kitos bėdos

Kiekviena mama ir tėtis auginantys vaikelį, ypač pirmąjį, neišvengiamai susiduria su klausimu ar jų mažylis sveikas, kokie simptomai rodo prasidedančią ligą? Kaip tada pagelbėti kūdikiui? Kiek ilgai galima jį slaugyti patiems, o kada jau būtina kreiptis į gydytojus?

Aptarsime dažniausiai pasitaikančias problemas: peršalimas, sloga, kosulys, karščiavimas, viduriavimas, vėmimas, apsinuodijimas, pilvo skausmai, traumos, žaizdos, įvairūs bėrimai, vaistų, vitaminų vartojimas.

Mokysimės gaivinti, atlikti dirbtinį kvėpavimą, suteikti pirmąją pagalbą vaikučiui užspringus.

Mokymas trunka apie tris valandas su pertraukėle pailsėti.  

Į šį mokymą galite ateiti su savo mažyliais.

Share This Event

bottom of page