Renkantis paskaitų ciklą taikome nuolaidas

MOKYMAI
Gimdymas. Skausmo malšinimo būdai
Fri, Oct 09
Vilnius
Oct 09, 6:00 PM – 10:00 PM
Vilnius
Lektorė-gyd. Akvilė Esmantienė. Kaina porai 45 Eur, jei dalyvauja vienas asmuo 30 Eur. Rinkdamiesi ciklą "Pasitinkant naują gyvybę" galite sutaupyti.
Share
Kūdikio žindymas
Mon, Oct 12
Vilnius
Oct 12, 6:30 PM – 9:30 PM
Vilnius
Lektorė-doc.Eglė Markūnienė. Kaina porai 45 Eur, jei dalyvauja vienas asmuo 30 Eur. Rinkdamiesi ciklą "Pasitinkant naują gyvybę" galite sutaupyti.
Share
Kūdikio priežiūra
Thu, Oct 15
Vilnius
Oct 15, 6:30 PM – 9:40 PM
Vilnius
Lektorė - doc. Eglė Markūnienė. Kaina porai 45 Eur, jei dalyvauja vienas asmuo 30 Eur. Rinkdamiesi ciklą "Pasitinkant naują gyvybę" galite sutaupyti.
Share
Trijų paskaitų ciklas "Pasitinkant naują gyvybę"
•10.09 •10.12 •10.15
Vilnius
•10.09 •10.12 •10.15
Vilnius
•2020.10.09 d. 18.00 val. Gimdymas. Skausmo malšinimo būdai. Gyd. Akvilė Esmantienė •2020.10.12 d. 18.30 val. Kūdikio žindymas. Doc. Eglė Markūnienė •2020.10.15 d. 18.30 val. Kūdikio priežiūra. Doc. Eglė Markūnienė Kaina porai už tris paskaitas su nuolaida 110 Eur, jei dalyvauja vienas 80 Eur
Share
Skiepai-sąmoningas pasirinkimas
Planuojame lapkričio mėn
Vilnius
Planuojame lapkričio mėn
Vilnius
Lektorė – gyd. Evelina Nevardauskaitė Rudzikienė Kaina žmogui 25 Eur.
Share

Kursai vyksta nedidelėse grupėse – iki dešimties porų, nes kiekvieno užsiėmimo metu yra daug praktinių užduočių. Mes siekiame, kad kiekvienas mūsų kursų lankytojas gautų pakankamai individualaus dėmesio ir atsakymus į visus jam kylančius klausimus.

Kadangi užsiėmimai trunka ne taip jau trumpai, tai siūlome atsinešti ką nors užkandžiui, arbata ir sausainiais pavaišinsime mes.

Renkantis ciklą iš trijų paskaitų „Pasitinkant naują gyvybę“ taikome nuolaidą. Jeigu kurios nors paskaitos data jums netinka, parašykite registruojantis pastabose ir mes jums pasiūlysime vėlesnę datą.

Į visus savo mokymus (taip pat ir žindymo) mes kviečiame ir skatiname atvykti abu būsimus tėvelius.  

Jei pagimdytumėte anksčiau ir dėl to negalėtumėte dalyvauti mokymuose, pinigus grąžinsime.

 

LEKTORIAI

Gydytoja neonatologė

Gydytoja – neonatologė, docentė, medicinos mokslų daktarė, turinti ilgalaikę motinystės mokyklėlių ir mama mamai paramos grupės organizavimo patirtį. Mokymo kursų medikams apie motinos laktaciją ir žindyvės konsultavimą organizatorė. Knygelių, skirtų kūdikio priežiūrai ir maitinimui autorė ir bendrautorė, nuolant rašanti straipsnius kūdikių priežiūros, maitinimo ir įvairių ligų gydymo klausimais profesionalioje ir populiarioje literatūroje. Dirba Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Neonatologijos klinikoje. Dėsto studentams LSMU, VPU, VDU. Stažavosi Švedijoje, Jungtinėje karalystėje. Lietuvos neonatologijos asociacijos steigėja. Šeimoje dvi dukros ir sūnus.

Daugiau informacijos apie dr. Eglę Markūnienę galite rasti čia.

Akvilė Esmantienė

Gydytoja akušerė ginekologė

Esu gydytoja akušerė ginekologė  medicinos studijas ir rezidentūrą baigusi LSMU KK. Mano domėjimosi sritys: gimdymas namuose, gimdymas vandenyje, natūralus šeimos planavimas, naprotechnologija ir jos taikymas gydant nevaisingumą. Auginu keturis vaikučius. Šiuo metu dirbu Kauno Krikščioniškuose gimdymo namuose ir skaitau paskaitas apie gimdymą, natūralų šeimos planavimą, naprotechnologiją. Noriu dalintis su besilaukiančiomis šeimomis sukauptomis žiniomis apie nėštumą ir gimdymą. Norisi padrąsinti ir palaikyti iniciatyvas išnešioti bei suteikti gyvybę savo vaikeliams kuo palankesnėmis sąlygomis abiems, kai intervencijų įsikišimas yra minimalus (tik kritiniais atvejais).“ 

Evelina Nevardauskaitė Rudzikienė

Šeimos gydytoja

Šeimos gydytoja. Mokėsi Kauno medicinos universitete ir Vilniaus universiteto medicinos fakultete, baigė šeimos gydytojo rezidentūrą. Dirba InMedica klinikoje. Domisi psichiatrija, akušerija, profilaktiniais tikrinimais, skiepais, endobiogenine medicina ir klinikine fitoterapija. Rašo straipsnius žurnalams „Sveikas žmogus", „Medicinos info", „Doctus" (LV). Dalyvauja rentgiant reportažus „Sveikas žmogus", „Sveikatos ABC" ir kitose medicininėse laidose. 

Psichologė

Vilniaus universitete įgyjo psichologijos bakalauro ir klinikinės psichologijos magistro laipsnius, papildomai mokėsi egzistencinės psichoterapijos. 2009 metais tapo viena iš psichologinio konsultavimo centro „Sielos žemėlapis“ įkūrėjų, jame dirba iki šiol. 2012 metais, gimus dukrai, o vėliau ir sūnui, pradėjo domėtis mamų, auginančių kūdikius, psichologija. Šiuo metu specializuojasi tėvų, auginančių kūdikius ir mažus vaikus psichologiniame konsultavime.

Daugiau apie Tatjaną Nikitiną ir psichologines konsultacijas mamoms bei tėčiams galite sužinoti čia

Please reload

Susisiekite su mumis

El. paštu laima@sveikapradzia.lt

Telefonu 8 676 00330

  • Facebook - Black Circle

Jeruzalės g. 21, Vilnius

© Sveika pradžia